Mecz pomiędzy Leicester vs Tottenham, wynik 2-3

Mecz Leicester vs Tottenham zakończony wynikiem 2-3

Dnia 2022-01-19 19:30 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Leicester a Tottenham.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Leicester a Tottenham wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: P. Daka 24' 1-0 H. Kane 38' 1-1 H. Winks J. Maddison 76' 2-1 H. Barnes S. Bergwijn 90' 2-2 M. Doherty S. Bergwijn 90' 2-3 H. Kane

Żółte kartki Leicester: Hamza Choudhury 55'

Żółte kartki Tottenham: Davinson Sánchez 59' Steven Bergwijn 90'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter meczu to Jonathan Moss, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Leicester stawi czoła Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Liverpool i West Ham natomiast Tottenham z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Wolves.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Hamza Choudhury Davinson Sánchez często serwują wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, widowiskowe gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze drętwe. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Leicester i Tottenham w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak King Power Stadium.

Mecz pomiędzy Leicester vs Tottenham, wynik 2-3
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.