Wolves - Leicester, wynik 2-1

Spotkanie Wolves - Leicester zakończone wynikiem 2-1

W dniu 2022-02-20 16:30 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 26. Zmierzyły się Wolves oraz Leicester.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wolves i Leicester wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: Rúben Neves 9' 1-0 R. Jiménez A. Lookman 41' 1-1 M. Albrighton Daniel Podence 66' 2-1 L. Dendoncker

Żółte kartki Wolves: Rayan Aït Nouri 31' Daniel Podence 38' Leander Dendoncker 70' Rúben Neves 76'

Żółte kartki Leicester: Çağlar Söyüncü 29' Marc Albrighton 36' Ademola Lookman 38' Ricardo Pereira 90'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Leicester:

Główny arbiter spotkania - Craig Pawson, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wolves stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Crystal Palace a Leicester podejmie Randers FC. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Burnley.

Oddani kibice futbolu śledzą interesujące starcia ligi Premier League. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Rayan Aït Nouri Çağlar Söyüncü częstokroć zagwarantowały swoim stałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami z ligi okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się, że spotkania nie są warte uwagi. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Wolves i Leicester w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Molineux Stadium.

Wolves - Leicester, wynik 2-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.