Leicester City Fans

Mecz pomiędzy Millwall - Leicester, wynik 1-0

Millwall - Leicester, wynik meczu: 1-0

Wczorajszy wieczór na stadionie The Den był pełen emocji, gdy drużyny Millwall i Leicester zmierzyły się w meczu 42. kolejki Championship. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 1-0 po bramce, która padła w drugiej połowie, pozostawiając rywali z pustymi rękami. Mecz, który odbył się 6 dni temu, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych momentów.

Mecz pomiędzy Plymouth kontra Leicester, wynik 1-0

Spotkanie Plymouth kontra Leicester zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Home Park

W ostatniej kolejce Championship, Plymouth podejmowało Leicester na własnym stadionie, Home Park. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0 po bramce strzelonej w pierwszej połowie. Spotkanie odbyło się 3 dni temu, 12 kwietnia o godzinie 19:00.

Mecz Leicester - Norwich 3-1

Spotkanie Leicester - Norwich zakończone wynikiem 3-1

W sobotę, 1 kwietnia 2024 roku, na King Power Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Leicester i Norwich w ramach 40. kolejki ligi Championship. Po emocjonujących 90 minutach gry, ostateczne zwycięstwo odnieśli gospodarze, pokonując rywali 3-1. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, ale po przerwie Leicester zdołało odrobić straty i zapewnić sobie cenne trzy punkty. Czyżby to był punkt zwrotny dla drużyny z King Power Stadium? Odpowiedź pozostaje otwarta.

Mecz Leicester vs Birmingham zakończony wynikiem 2-1

Leicester vs Birmingham, wynik meczu: 2-1

W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, na boisku King Power Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Leicester i Birmingham w ramach 41. kolejki Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Leicester 2-1 po bramkach, które padły kolejno przed przerwą i po niej. Oto sprawozdanie z tego intensywnego starcia, które miało miejsce kilka dni temu.

Leicester kontra Norwich zakończony wynikiem 3-1

Mecz Leicester - Norwich zakończony wynikiem 3-1 na stadionie King Power Stadium dnia 2024-04-01 11:30

W minioną sobotę na boisku King Power Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Leicester i Norwich. Spotkanie to miało miejsce w ramach 40. kolejki Championship, a ostatecznie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Mimo wyrównanej pierwszej połowy (1-1), Leicester zdołało przejąć inicjatywę i zapewnić sobie pewne zwycięstwo. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego starcia!

Bristol City vs Leicester zakończony wynikiem 1-0

Na obiekcie Ashton Gate Stadium dnia 2024-03-29 12:30 miał miejsce mecz Bristol City kontra Leicester - 1-0

W najnowszym starciu ligowym Championship drużyna Bristol City podejmowała na własnym stadionie ekipę Leicester. Mecz ten odbył się 29 marca 2024 roku o godzinie 12:30 na boisku Ashton Gate Stadium. Po emocjonujących 90 minutach gry to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, jednak ostatecznie to bramka padła na korzyść Bristol City, dając im cenne trzy punkty w 39. kolejce Championship.

Publish modules to the "offcanvs" position.