Mecz Leicester - Newcastle wynik spotkania 0-3

Spotkanie Leicester vs Newcastle, wynik 0-3

Leicester vs Newcastle, wynik końcowy 0-3. W dniu 2022-12-26 15:00 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 17 pomiędzy Leicester a Newcastle.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Leicester a Newcastle wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: C. Wood 3' 0-1 M. Almirón 7' 0-2 Bruno Guimarães Joelinton 32' 0-3 K. Trippier

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Newcastle:

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia spotkania - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Leicester stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Gillingham. Kolejno natomiast Newcastle z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Sheffield Wednesday.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Premier League. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak raz za razem zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa, iż widowiska męczą kibica. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne faule kończące się żółtą kartką, widowiskowe bramki i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie ligi Premier League oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Leicester i Newcastle z ligi Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, King Power Stadium.

Mecz Leicester - Newcastle wynik spotkania 0-3
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.