Leicester vs Nottingham Forest wynik meczu 4-0

Na obiekcie King Power Stadium dnia 2022-10-03 19:00 miał miejsce mecz pomiędzy Leicester i Nottingham Forest - 4-0

Leicester - Nottingham Forest 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Leicester i Nottingham Forest wynik to 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-10-03 19:00 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 9 pomiędzy Leicester a Nottingham Forest.

Gole strzelali: J. Maddison 25' 1-0 H. Barnes 27' 2-0 J. Vardy J. Maddison 35' 3-0 P. Daka 73' 4-0 J. Maddison

Żółte kartki Leicester: Boubakary Soumaré 71' James Maddison 83'

Żółte kartki Nottingham Forest: Neco Williams 18' Cheikhou Kouyaté 33' Jesse Lingard 64' Steve Cook 90'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Leicester stanie naprzeciw Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Leeds i Wolves. Kolejno natomiast Nottingham Forest podejmie Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i Liverpool.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi poczynania ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze jak Boubakary Soumaré Neco Williams raz za razem gwarantują wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Nieprzerwanie trafiamy na przepiękne asysty i gole, brutalne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Leicester i Nottingham Forest z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak King Power Stadium.

Leicester vs Nottingham Forest wynik meczu 4-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.