Leicester vs Norwich 3-0

Spotkanie Leicester vs Norwich, wynik końcowy 3-0

W dniu 2022-05-11 18:45 na obiekcie sportowym King Power Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 21 pomiędzy Leicester a Norwich.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Leicester i Norwich zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: J. Vardy 54' 1-0 H. Barnes J. Vardy 62' 2-0 H. Barnes J. Maddison 70' 3-0

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu to Simon Hooper, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Leicester stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Tottenham. Kolejno natomiast Norwich z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów śledzi ekscytujące starcia ligi Premier League. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak częstokroć zapewniły własnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to mecze nudne. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Premier League. Leicester i Norwich oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak King Power Stadium.

Leicester vs Norwich 3-0
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.