Mecz pomiędzy Burnley kontra Leicester, wynik 0-2

Burnley vs Leicester, wynik spotkania 0-2

Burnley vs Leicester zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Burnley i Leicester wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-03-01 19:45 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Burnley i Leicester.

Gole strzelali: J. Maddison 82' 0-1 J. Vardy J. Vardy 90' 0-2 H. Barnes

Żółte kartki Burnley: Wout Weghorst 57'

Żółte kartki Leicester: Kiernan Dewsbury-Hall 90'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Leicester:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley stanie naprzeciw Brentford, następne spotkania z drużynami Southampton i Manchester City. Kolejno natomiast Leicester zmierzy się z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Rennes.

Oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze jak Wout Weghorst Kiernan Dewsbury-Hall systematycznie gwarantują wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Systematycznie zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Burnley i Leicester oraz ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Turf Moor.

Mecz pomiędzy Burnley kontra Leicester, wynik 0-2
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.