Mecz Leicester vs Manchester City, wynik 0-1

Spotkanie Leicester - Manchester City zakończone wynikiem 0-1

Leicester - Manchester City 0-1.

Pierwsza część spotkania między Leicester i Manchester City zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-09-11 14:00 na stadionie King Power Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 4. Zmierzyły się Leicester oraz Manchester City.

Gole strzelali: B. Silva 62' 0-1

Żółte kartki Leicester: C. Soyuncu 75'

Żółte kartki Manchester City: Rodri 26' A. Laporte 38'

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Tierney. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Leicester stanie naprzeciw Napoli, następne spotkania z drużynami Brighton oraz Millwall. Kolejno natomiast Manchester City zmierzy się z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Wycombe.

Bardzo często wierni fani śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak C. Soyuncu Rodri nieprzerwanie zapewniają kapitalnym entuzjastom wiele emocji. Przyciągające uwagę zmagania między graczami bywają zaciekłe, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Nieustannie trafiamy na ostre sytuacje z faulem, zapadające w pamięć gole czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Premier League oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Leicester i Manchester City z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak King Power Stadium.

Mecz Leicester vs Manchester City, wynik 0-1
Średnia ocena 0 na 5 Oceniano 0 razy.